Top Studio In Vila Madalena

  • 49 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen op wandelafstand van slechts 6 minuten van Vila Madalena, heeft Top Studio In Vila Madalena São Paulo gasten gemakkelijke toegang tot diverse toeristische attracties in de buurt.

Het appartement heeft een balkon met airconditioning voor optimaal comfort. De accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger in de badkamer. Er is ook een douche.

Het Memorial da América Latina ligt binnen 3 km van het appartement, terwijl het MASP binnen 3,1 km van de accommodatie ligt. Dit appartement bevindt zich in de Sumare wijk. Top Studio In Vila Madalena is op 10 minuten rijden tot het Museu da Imagem e do Som genesteld. Deze accommodatie ligt vlak om de hoek van het Terminal Vila Madalena busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Top Studio In Vila Madalena São Paulo
Hub Vila Madalena Academia Metro
Mobiele prijsaanbieding

Hub Vila Madalena Academia Metro

52 m van de accommodatie
Seu Lar Na Vila Mada, Studio Acolhedor Com Metro!
Mobiele prijsaanbieding

Seu Lar Na Vila Mada, Studio Acolhedor Com Metro!

245 m van de accommodatie
USD 90 USD 81
per nacht
Onze22
Mobiele prijsaanbieding

Onze22

8.2
Heel goed 9 beoordelingen
248 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    12 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Top Studio In Vila Madalena te vinden?
      Top Studio In Vila Madalena is in de Pinheiros wijk gesitueerd, op 2 km van het Estádio do Pacaembu.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Top Studio In Vila Madalena?
      Populaire plekken in de buurt van Top Studio In Vila Madalena zijn onder andere het MASP, het Estádio do Pacaembu, het Museu da Imagem e do Som.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Top Studio In Vila Madalena?
      Top Studio In Vila Madalena biedt privéparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Top Studio In Vila Madalena?
      Restaurants in de buurt van Top Studio In Vila Madalena zijn onder andere Rodesia en Chefvivi restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Top Studio In Vila Madalena internetverbinding?
      Ja, Top Studio In Vila Madalena biedt draadloos internet.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Top Studio In Vila Madalena?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Top Studio In Vila Madalena.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 49 m².
    • Is er een zwembad in Top Studio In Vila Madalena?
      Ja, Top Studio In Vila Madalena heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    12 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Top Studio In Vila Madalena São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten